Χορηγία ηλεκτρονικού εξοπλισμού στην ομάδα LariSat

Το σχολείο μας ευχαριστεί θερμά την εταιρεία Αυτοκινητόδρομος Αιγαίου ( www.aegeanmotorway.gr ) για την χρηματική βοήθεια και την εταιρεία  Hellas Digital  ( www.hellasdigital.gr ) για την γενναιόδωρη χορηγία εξειδικευμένου ηλεκτρονικού εξοπλισμού. Οι εταιρείες αυτές με την πολύτιμη βοήθειά τους, έκαναν εφικτή την κατασκευή του μικρο-δορυφόρου μας CanSat. Έτσι εξασφαλίσαμε τη συμμετοχή της ομάδας LariSat-1 του σχολείου μας στον διαγωνισμό διαστημικής τεχνολογίας CanSat Greece και CanSat Europe που διοργανώνει η Ευρωπαϊκή Υπηρεσία Διαστήματος ESA.

Χορηγοί Χριστουγεννιάτικης Εκδήλωσης 2022
Ευχαριστούμε θερμά τους χορηγούς της Χριστουγεννιάτικης εκδήλωσης του σχολείου μας:
κ. Μπουντίνα Κωνσταντίνο και κ. Γκούλιο
Οι φούρνοι τους με την ευγενική χορηγία τους συνέβαλαν καθοριστικά στην επιτυχία της Χριστουγεννιάτικης γιορτής μας!
Καλές Γιορτές !
Οι εκπαιδευτικοί της δράσης: Σχολείο και Κοινότητα
Τσουράκη Α. – Δημητρίου Λ. – Δουφέκα Ε. – Χαλάτση Β. – Τσιπλακούλης Γ.     23/12/2022

Ευχαριστούμε θερμά τις επιχειρήσεις του κ. ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ Δ. (σιδηρικά, βιομηχανικά, γεωργικά είδη) και του κ. ΝΤΑΜΠΑΛΕΤΣΙΟΥ Α. (εμπορία χρωμάτων), για την ευγενική χορηγία υλικών στο σχολείο μας.

Με τη χορηγία αυτή κατορθώσαμε να αναδιαμορφώσουμε αισθητικά τον ισόγειο χώρο του σχολείου μας και να δημιουργήσουμε ένα όμορφο περιβάλλον για τους μαθητές μας.

Με εκτίμηση, η ομάδα της δράσης : Σχολείο και Κοινότητα
( Τσουράκη Α. – Δημητρίου Λ. – Δουφέκα Ε. – Χαλάτση Β. – Τσιπλακούλης Γ.

Ευχαριστούμε θερμά την επιχείρηση χρωμάτων Α. Κατσαρού για την ευγενική χορηγία στη δράση  του σχολείου μας:  Σχέσεις εκπαιδευτικών – μαθητών.

Η ομάδα εκπαιδευτικών:
Σ. Αλμπάνη, Θ. Κουλιόπουλος, Χ. Μακρής, Α. Παπαντώνη, Ε. Πράττου.

ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ